Brinkman wordt Royal Brinkman
De nieuwe vlag van Royal Brinkman wordt gehesen door Algemeen Directeur Ton van Mil
Sinds ongeveer tien jaar bestaat Brinkman uit drie individuele bedrijven: Brinkman Agro, Brinkman Tuinbouw Techniek en Brinkman International. Die splitsing was destijds belangrijk, maar in de filosofie van vandaag is herpositionering onder één merknaam de juiste keuze. Royal Brinkman is de nieuwe paraplunaam waaronder de Brinkman bedrijven opereren.
Royal Brinkman
Brinkman heeft sinds 1985 het predicaat Koninklijk verkregen en voert sinds die tijd in Nederland de naam Koninklijke Brinkman en in het buitenland de naam Royal Brinkman. De afzonderlijke naamvoering in binnen- en buitenland en de drie aparte bedrijfsnamen Agro, Tuinbouw Techniek en International zijn nu verleden tijd. Het is tijd om Brinkman in binnen- en buitenland op eenzelfde manier te presenteren onder één naam: Royal Brinkman.
De drie bedrijven blijven intern op papier financieel wel gescheiden, maar in de communicatie wordt voor één merknaam gekozen. Voor de Nederlandse bedrijfsvoering van Royal Brinkman komt de nadruk te liggen op betrouwbare leveringen met een focus op gematigde groei. De techniek activiteiten van Royal Brinkman blijven belangrijk in Nederland. Technische projecten zullen meer op regiebasis worden uitgevoerd; met flexibel inzetbare arbeidskrachten. Voor de internationale activiteiten van Royal Brinkman is het werken met dealernetwerken en ‘local for local’ een speerpunt.
De Royal Brinkman Groep houdt zich bezig met toelevering aan de professionele glastuinbouw. Het productenassortiment bestaat uit handels- en technische artikelen als o.a. meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, substraten, doeken en folies, procescomputers, spuitapparatuur en elektro- en watertechniek. Brinkman is met 18 vestigingen vertegenwoordigd in de belangrijkste tuinbouwgebieden in binnen- en buitenland.