Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
19 juni

Kennisontwikkeling en kennisdeling bij landelijke Klein- en Steenfruitdag 2025

De NFO en Vlamings organiseren in 2025 weer een Landelijke Klein- en Steenfruitdag. Met deze dag hopen de organisatoren te voorzien in de behoefte aan kennisontwikkeling en kennisdeling bij telers van houtig kleinfruit en steenfruit.

Tijdens deze open dag, inclusief informatiemarkt, worden rondleidingen langs praktijkproeven, actuele thema's en demonstraties georganiseerd. De dag is bestemd voor professionele telers van houtig kleinfruit (bessen, bramen & frambozen) en steenfruit (kersen & pruimen).

In 2025 zal deze open dag georganiseerd worden op de teeltlocaties van de familie Van Garderen van Zachtfruit Schalkwijk in Schalkwijk. Vanuit de hoofdlocatie zullen, in samenwerking met 'Stonefruitconsult', ook excursies steenfruit georganiseerd gaan worden.

Meer informatie over het programma volgt de komende periode.

  • Datum: Donderdag 19 juni 2025
  • Locatie: Zachtfruit Schalkwijk, Nederland
  • Tijdstip: 13:00-21:00

Voor meer informatie:
Nederlandse Fruittelers Organisatie
Louis Pasteurlaan 6
2719 EE Zoetermeer
T: +31-(0)79 368 13 00
info@nfofruit.nl
www.nfofruit.nl

Vlamings
Nachtegaallaan 31
5425 RT, De Mortel
0492 319 434
info@vlamings.nl
www.vlamings.nl

Publicatiedatum: