Het eerste kistje Kwanza frambozen is op de digitale klok gekocht door thuiskoper Fruit Freshi voor €1200,-. De totale opbrengst voor Stichting wensambulance Wish & Care is door Veiling Zaltbommel afgrond naar €1500,—
Opbrengst
Zachtfruitkwekerij Simons heeft op woensdag 19 maart het eerste kistje Kwanza frambozen aangeboden op de digitale klok. De primeur van het seizoen bij Veiling Zaltbommel.
Het kistje met de eerste smaakvolle Hollandse Kwanza frambozen is gekocht door thuiskoper Fruit Freshi voor €1200,-. De opbrengst van de eerste doos met 12 punnets is door Veiling Zaltbommel aangevuld tot een bedrag van €1500,- en gaat zoals ieder jaar naar een goed doel.
Koper Fruit Freshi is specialist in zachtfruit, steenfruit en hardfruit. "Wij gaan net dat stapje verder in het ontzorgen van onze klanten. Doordat we in het Freshi House in Breda zitten, zitten wij namelijk letterlijk op onze handel aangezien opslag, verpakken, quality control en transport allemaal in-house geregeld wordt. Zo spelen we kort op de bal waardoor we innovatief, wendbaar en flexibel zijn", vertelt Jacco van Paasschen.
De eerste frambozen van het jaar staan weer garant voor de start van een mooi frambozenseizoen. Bij Veiling Zaltbommel zijn tot half december dagelijks verse frambozen beschikbaar van Hollandse bodem.
Goed doel
Dit jaar wordt de opbrengst van het eerste kistje frambozen geschonken aan Stichting wensambulance Wish & Care te Tiel. De stichting heeft als doel de laatste wensen van langdurig zieken en (pre)terminale patiënten mogelijk te maken door passend vervoer te bieden.
Voor meer informatie:
Veiling Zaltbommel
Stationsweg 28
5301 KH Zaltbommel
Jeroen van der Beek: 06-10486173
Corne van de Sande via 06-13330698
info@veiling-zaltbommel.nl
www.veilingzaltbommel.nl