Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

'Klant van het eerste uur' Jan van der Meij op bezoek bij Koppert Cress

Koppert Cress, wie kent het niet? Een klant van het allereerste uur was Jan van der Meij van het gelijknamige C. van der Meij & Zn Amsterdam. Jan, die momenteel met Nelleke in een verzorgingstehuis in Haarlem revalideert van een gebroken heup werd donderdag 20 februari opgehaald in Haarlem door zijn vriend Rob Baan (met de Lexus en zijn chauffeur) om hem de laatste ontwikkelingen van Koppert Cress te laten zien. Ook zoon Kees en kleindochter Angelique waren van de partij en doen verslag van de ontmoeting:

Aankomst in Monster. Naast Jan kleindochter Angelique van der Meij, operationeel directeur van AGF online uit Barendrecht, die was gezellig mee met opa


Het gedeelte waar veel gebeurt. Laten zien hoe je CO₂ maakt en opvangt. Rob vertelt Jan graag over zijn ontwikkelingen en ideeën: diverse soorten licht, bestrijding van insecten met mini-drones.


Hier legt Rob uit, dat een insect die niet in de kas thuishoort, direct wordt achtervolgd door een minidrone. Er wordt bij Koppert Cress dus helemaal nul aan chemische bestrijdingsmiddelen gebruikt. Het is werkelijk ongelofelijk.

Ze kennen elkaar door en door. Ook de rest van het bedrijf is blij verrast Jan te zien.


Jan en Mariét daar komt niemand tussen. Rechts: een theetje, uiteraard op de Koppert-wijze.

Links: Hier staan we op een oude sloot, die is weg, maar toch ook weer niet.


Nieuwe ruimte voor lezingen en bijeenkomsten voor groepen scholieren of andere gezelschappen, met deze boom als middelpunt, die door twee verdiepingen heen gaat. Rechts: in de nieuwe ruimte komt een olijf van 1.000 jaar oud te staan


Angèlique die binnen haar bedrijf ook dagelijks zaken doet met Koppert, is hier met opa mee, maar het is voor haarzelf toch ook altijd weer leerzaam.


Hee, Jan, da's lang geleden!?


Allebei ouder, allebei wijzer, vrienden voor het leven.


Als we allemaal gezond zouden eten, en dit kan met behulp van Koppert Cress product, kan de gezondheidszorg 5 miljard euro per jaar besparen


Hier pompt Koppert Cress in de zomer warmte naar 170 meter diepte, en haalt dit in de winter weer omhoog


Jan gaat niet met lege handen naar Haarlem. De hele afdeling als een koekie


Jan, je gaat niet met lege handen naar Haarlem


En keurig wordt Jan weer teruggebracht naar Haarlem. Groetjes aan Nelleke

"En heel erg mooi om te zien dat er bedrijven zijn, die oudere klanten van het eerste uur niet vergeten. Want ja, ben je inkoper van een grote organisatie, word je plat gebeld, SMS, ge-appt en gemaild. En ben je de grote held, toch? Maar ben je 78, en zit je in Haarlem in de kreukels, gaat de telefoon met hijgende verkopers niet zo vaak meer. Niet gek, zo werkt het nu eenmaal. Wij willen Rob Baan en zijn team bedanken voor deze geweldige dag. En nog maar eens benadrukken dat hij een schitterend bedrijf heeft, helemaal klaar voor de toekomst."

Voor meer informatie:
Kees van der Meij
AGF-online
prijslijsten@agf-online.nl
www.agf-online.nl

Publicatiedatum: