Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Eerste komkommers dit jaar extra speciaal voor teler Sjaak de Hoog

Sjaak de Hoog heeft de eerste komkommers van dit seizoen weer geoogst. Extra speciaal dit jaar, omdat het voor de teler zijn laatste seizoen is. Het familiebedrijf uit Pijnacker bestaat al meer dan 100 jaar, waarvan Sjaak er 25 aan het roer heeft gestaan. Maar in september worden de kassen gesloopt en het teeltbedrijf beëindigd. Wat de toekomstplannen van Sjaak zijn? Dat is nog niet helemaal duidelijk, maar het zal de komende maanden steeds meer vorm krijgen. Dat het iets zal zijn gerelateerd aan de glastuinbouw, sluit hij niet uit, deelt Oxin Growers, de coöperatie waarbij de teler is aangesloten.

De komkommers van kwekerij J. de Hoog worden al vele jaren naar volle tevredenheid afgenomen door Combilo B.V. een van de handelspartners van Oxin Growers.

Publicatiedatum: