Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nieuw service- en distributiecentrum Hoogvliet komt in Bleiswijk

Supermarktketen Hoogvliet heeft een bouwperceel van bijna 13 hectare gekocht in Bleiswijk voor de bouw van een service- en distributiecentrum. Het pand komt op bedrijvenpark Prisma direct langs de A12. Het huidige service- en distributiecentrum is gevestigd in Alphen aan den Rijn. De supermarktketen had eerder een nieuwbouwlocatie in Alphen aan den Rijn op het oog maar de onderhandelingen met de gemeente liepen vast.

Hoogvliet zal drie tot negen jaar uittrekken om alle service- en distributieafdelingen naar Bleiswijk te verhuizen. Daar is dan werkgelegenheid voor ongeveer 1.000 mensen. De supermarktketen heeft op de nieuwe locatie ook ruimte voor uitbreiding. Die ruimte kreeg het bedrijf niet in Alphen aan den Rijn. Hoogvliet heeft 60 supermarktfilialen, 5200 medewerkers en een eigen bakkerij en slagerij.

Bron: FoodHolland

Publicatiedatum: